אודות ד"ר אורי דיאור

ד"ר אורי דיאור: מומחה ביילוד וגינקולוגיה עם התמחות על בניתוחים אנדוסקופיים ואנדומטריוזיס

יליד הארץ , נשוי ואב לארבעה ילדים.
מנהל המרכז הרב תחומי לאנדומטריוזיס של המרכז הרפואי הדסה ומנתח בכיר במחלקה הגינקולוגית של הדסה עין כרם.
ד"ר דיאור השלים את לימודי הרפואה בבית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית והדסה. במקביל סיים בהצטיינות תואר בבריאות הציבור.
בתום לימודי רפואה ביצע את הסטאז' במרכז הרפואי הדסה, שם נבחר לסטאז'ר המצטיין של השנה. בהמשך ד"ר דיאור התמחה ביילוד וגינקולוגיה במרכז הרפואי הדסה עין כרם. במהלך התמחותו זכה במספר פרסים על עבודתו הקלינית והמחקרית.
עם סיום ההתמחות ביצע ד"ר דיאור התמחות על בניתוחים לפרוסקופיים גינקולוגיים מתקדמים ובאנדומטריוזיס במרכז הרפואי המוביל באוסטרליה בתחום זה- The Royal Women’s Hospital במלבורן. במהלך התמחותו הוא הודרך ע"י המנתחים המובילים בתחום וביצע כמות גדולה ביותר של ניתוחים אנדוסקופיים מכל הסוגים, כולל הניתוחים המורכבים ביותר שמבוצעים במרכזים רפואיים בודדים בלבד.

עם חזרתו לארץ הקים ד"ר דיאור את המרכז הרב תחומי לטיפול באנדומטריוזיס במרכז הרפואי בהדסה ומונה כמנהל שלו. בנוסף, ד"ר דיאור משמש כמנתח בכיר במחלקה הגינקולוגית ומבצע מגוון רחב מאוד של ניתוחים גינקולוגיים, כולל ניתוחים לפרוסקופיים מורכבים ויחודיים.
ד"ר דיאור פעיל מאוד מחקרית ופרסם עשרות מאמרים בספרות הרפואית הבינלאומית העוסקים בדרכים טובות יותר לטיפול בחולות אנדומטריוזיס, בניתוחים לפרוסקופיים ובפוריות. ד"ר דיאור זכה בפרסים רבים של האיגודים היוקרתיים ביותר בעולם על עבודותיו המחקריות.
ד"ר דיאור גם פעיל בקידום המודעות למחלת האנדומטריוזיס ובמסגרת זו ארגן כנס ראשון מסוגו בארץ אליו הגיעו מומחים מכל הארץ ומומחים מאוסטרליה ובו דנו במגוון סוגיות הנוגעות לטיפול באנדומטריוזיס. בנוסף, היה שותף יחד עם קהילת אנדו ישראל לארגון כנס ראשון מסוגו למטופלות אנדומטריוזיס.
ד"ר דיאור רואה ברפואה בכלל ובתחום בו הוא מתמחה בפרט- ייעוד. ד"ר דיאור משלב מומחיות ומקצועיות לצד יחס אישי, הקשבה ומסירות למטופלותיו.


 

ד"ר דיאור מטפל בין היתר במצבים הבאים:

- אנדומטריוזיס וכאבי אגן

- אדנומיוזיס

- שרירנים רחמיים

- דימום רחמי לא סדיר

- ציסטות שחלתיות

- הידרוסלפינקס / סקטוסלפינקס

- נישה רחמית

- הריונות חוץ רחמיים

- פוליפים רחמיים

- אי פוריות

 

ד"ר דיאור מקבל באופן פרטי דרך שר"פ הדסה בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים ובמרפאת הדסה מדיקל ברמת גן. במסגרת זו יש לו הסדרים עם כלל הקופות וחברות הביטוח.

      


הכשרה אקדמית ורפואית:

לימודי רפואה באוניברסיטה העברית

לימודי תואר שני בבית הספר לבריאות הציבור של האוניברסיטה העברית

התמחות על באנדוסקופיה גינקולוגית (היסטרוסקופיות ולפרוסקופיות מתקדמות)

התמחות על ברפואת פריון

חוקר עמית באוניברסיטת מלבורן

חוקר באוניברסיטה העברית

 

 

אשמח לעמוד לשירותכן בכל פנייה

צור קשר